title-ecclesia

Зустріч з бездомними кардинала П’єтро Пароліна

IMG_9126

20 червня 2016 р. в храмі святого Олександра зібралися убогі та бездомні особи, якими опікується Релігійна Місія «Карітас-Спес» на зустріч з кардиналом П’єтро Пароліном, який перебуває з офіційним візитом в Україні. На зустрічі були присутні також Апостольський Нунцій в Україні архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті, архиєпископ Мечислав Мокшицький, Метрополит Львівський, Голова Єпископів РКЦ, Апостольський Адміністратор Києво-Житомирської дієцезії єпископ Віталій Скомаровський, єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії Ян Собіло, настоятель прокатедрального собору св. Олександра отець Віталій Безшкурий.

 

Перед приїздом Держсекретаря Ватикану о. Петро Жарковський, президент «Карітас-Спес», провів короткий молебень, після чого гурт «Кана» виконував пісні. Прибуття кардинала присутні зустріли радісними оплесками та квітами. Одна з бідних прочитала власні вірші, присвячені приїзду високого гостя.

 

IMG_9171

Кардинал Паролін, звертаючись до бідних, передав їм найщиріші вітання від Святішого Отця і запевнив його солідарність з тими, які на собі відчули убогість, брак дому, найпотрібніших речей, того, що може бути звичайним для більшості.

 IMG_9189

Після благословення, брат Себастян Янковський ОМІ, який безпосередньо працює з бідними та бездомними і разом з волонтерами роздає двічі на тиждень по 250 обідів, запросив усіх на парафіяльне подвір᾽я, де кожен міг отримати їжу та речі.

IMG_9207

ФОТО

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino