title-ecclesia

Кардинал Паролін: аби про Україну не забули

IMG_9941

У п’ятницю, 17 червня, відбулась зустріч президента України з кардиналом П`єтро Пароліном. Обговорювали питання становища України на міжнародній арені, гуманітарної допомоги, визволення заручників. На зустрічі з журналістами Президент Петро Порошенко відзначив, що «діалог між Ватиканом і Україною є надзвичайно ефективним». Під час зустрічі з кардиналом Пароліном Порошенко висловив вдячність Святому Престолу за гуманітарну ініціативу, а також відзначив діяльність організації  «Карітас Україна». «Впевнений, що десятки тисяч переселенців, осіб що постраждали від подій на Донбасі будуть вдячні за таку опіку", - підкреслив Порошенко.

Президент також перерахував питання, які обговорювались під час зустрічі: спільні зусилля у справі визволення заручників, порушення прав людини в окупованому Криму, сприяння Святого Престолу у отриманні безвізового режиму, міжрелігійний та міжконфесійний діалог.

Петро Порошенко запевнив, що зі свого боку Україна прагне миру, приймає мінські домовленості, і докладає максимум зусиль до побудови мирного світу. Президент також висловив вдячність за надану допомогу.

У свою чергу Державний секретар висловив свою радість з приводу перебування тут, на українській землі, з можливості поспілкуватись із постраждалими на Сході. Кардинал підкреслив, що його прибуття – це свідчення інтересу і любові, уваги і поваги Папи Франциска до тих, хто постраждав через конфлікт на Сході. «Цей візит має ціль знову привернути увагу Європи і міжнародного співтовариства до ситуації в Україні», - підкреслив кардинал.

Говорячи про різні благодійні організації і акції Державний секретар підкреслив, що Апостольська Столиця воліє допомагати у гуманітарній сфері, про які Порошенко говорив у промові, щоб підняти голос, щоб знайти шлях через переговори до вирішення конфлікту.

І на завершення кардинал сказав: «Я передам Святішому Отцю запрошення, яке ви адресували йому - запрошення відвідати вашу країну, і як тільки настане час, то візит відбудеться.

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino