title-ecclesia

Свято Дитинства у Бердичівському Санктуарії

DSC07653

Веселий сміх лунав щедрими пригорщами 5 червня на території кляштору Босих Кармелітів у Бердичеві.  3-тя година літного погожого дня ознаменувалася грандіозним концертом «Діти-Дітям», приуроченим завершенню катехетичного року у парафії Непорочного Зачаття Діви Марії. Закінчення навчального року відмічали також дітки з Світлиці Благодійної Організації «КАРМЕЛЬ» та з Центру Вивчення Польської Мови.             Подія символічно співпала  з святкуванням свята Дня Захисту Дитини, отож забава вдалася на славу! Близько трьох сотень маленьких бердичівлян зібралося разом, щоб потанцювати, поспівати та весело провести час у колі друзів та батьків.  Зусиллями  с. Ніни Тартачник та волонтерів. До свята була зорганізована цікава та  насичена літня програма.

DSC07552

На початку дійства усіх присутніх привітав настоятель храму Непорочного Зачаття Діви Марії отець Рафаїл Мишковський OCD. Він побажав дітям добре відпочити і подякував їм за наполегливу працю у навчанні протягом усього навчального року. Скоро літо – отож, далі відпочинок, відпочинок з Богом. Діти на святі похвалилися численними здобутками – грали на справжній сцені, співали і захоплено танцювали. Батькам не залишалось нічого іншого, як долучитися до веселих забав . Тим більше, що хореограф  Юлія Твердохліб та волонтери - заохочували до спільного танцю, а юні театрали під керівництвом Віталія Войцехівського надихали на справжні театральні звершення.

foto2

Цьогорічною цікавинкою заходу був боді-арт - Інга, Лілія, Дарина, Аліна та с. Каміла працювали без перерви, адже маленьких клієнтів було досхочу, кожен хотів бути неповторним.

foto5foto6

Свято стало можливим за сприяння БО КАРМЕЛЬ та КАРІТАС. За їх допомоги дітки отримали винагороду за свою працю протягом навчального року. Гарні подарунки отримали всі діти парафії та учні Центру. Тепер можна і відпочивати!

Тетяна Шпортун

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino