title-ecclesia

Оаза милосердя

DSC03059

З 29 травня по 3 червня в с. Ясенівка, Червоноармійського району відбулися реколекції для Оази Дітей Божих, які організувала наша парафія Христа Царя Всесвіту, м. Новограда – Волинського. Учасники також приїхали з м. Хмельницького, с. Корчак, смт. Червоноармійська та поближніх сел.                        Темою цих духовних вправ було Милосердя, яке Господь Бог нам оказує і яке ми маємо свідчити нашим ближнім. Діти кожного дня в праці в групі, розважали одну з притч Ісуса Христа. Аніматори старалися якнайкраще пояснювати їм, як ці притчі мають відноситись до щоденного життя. Під час виходу на так звані «відкриті очі» діти приглядалися природі і захоплювались красою, яку подарував нам Господь.

DSC02811

О. Олександр Анісков кожного дня відправляв нам Святу Месу і промовляв до нас проповідь. Святе Причастя зміцнювало нас у любові один до одного. Цілі реколекції ми молилися та дякували Господу за дар життя нашого Архієпископа Петра Мальчука, який відійшов до вічності 27 травня. Минулого року він відвідав нас на реколекціях, спілкувався з нами та підтримував. Цього року ми відчували його присутність серед нас. Діти написали Архієпископу багато листів, в яких дякували йому за служіння, доброту, любов та милосердя.

DSC02858

Нехай Господь Бог прийме Вас, Архієпископе Петре, до вічної радості в Царстві Небесному, а ми маємо надію, що колись з Вами там зустрінемось.

 

С. Марієтта Мікса

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino