title-ecclesia

Хода за сім’ю пройшла у Києві

13346974_1081853488556756_2156295887343247529_n

У суботу 4 червня 2016 р. у Києві відбулася Хода на захист прав дітей та сім’ї з ініціативи Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій. Декілька тисяч людей пройшли від Софіївської до Європейскої площі з гаслами на захист ненароджених дітей і традиційних сімейних цінностей.

Варто згадати, що у проведення цієї Ходи зробив величезний внесок покійний ординарій Києво-Житомирської дієцезії архиєпископ Петро Мальчук, отож для католиків подія стала тим більш особливою. До акції приєдналися різні суспільні організації, які виступали під егідою ВРЦіРО.  Кількатисячна колона пройшла з Софіївської площі вулицями Володимирською, Богдана Хмельницького та Хрещатиком до Європейської площі — з численними транспарантами, гаслами. Люди приходили родинами, приводили дітей — було чудове і тепле дійство (тепле в усіх розуміннях цього слова). 

13321809_1081853365223435_257187367663896036_n
Цей захід ще мав назву Перша міжконфесійна хода, адже зібрав представників усіх конфесій, що проповідують віру в єдиного Бога, і не тільки християнських: разом із християнами (католиками — ініціаторами акції, греко-католиками, православними, протестантами, представниками Вірменської Церкви) йшли юдеї та мусульмани. Тобто поруч із «невірними християнами» йшли єдиною колоною сповідники ісламу! І всі священнослужителі різних релігій також стояли разом на імпровізованій сцені. А представник ісламу у своїй промові разом із пророком Магометом згадав Ісуса Христа і святу Діву Марію (дослівно). Що це, як єднання церков, єднання вірувань?! Ця хода фактично зробила неможливе, заради спільної ідеї поєднавши непоєднане!.. І в цьому її головне досягнення. 

Сьогодні стала зрозумілою одна важлива річ: прихильники гендерних свобод в Україні мають величезний міцний мур на своєму шляху, зруйнувати і пройти який так просто не вдасться. Загроза самій природі людства, Божим принципам (які записані і в Біблії, і в Торі, і в Корані) знищила віковічні окови релігійної непримиренності.

— Сьогодні ми вийшли на марш за сім’ю. Зараз існує великий ризик: хочуть внести зміни до Конституції України та змінити її 51 статтю, яка говорить, що шлюб це союз чоловіка й жінки. Це небезпека, загроза сім’ї, — сказала голова благодійного фонду «За гідність людини» римо-католичка Гєня Самборська. — І ми повинні стверджувати, знову і знову, що шлюб — це інституція, яка складається з чоловіка і жінки, так, як це задумав Бог.

Джерело: CREDO

 

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino