title-ecclesia

Тіло архієпископа Петра привезено до Житомира

IMG_6145

Вечірня пора. В храмі лунають слова молитви.  Біля храму св. Софії чекають люди. Сьогодні тіло архіпастиря мають привезти до Житомира. Останній раз… Заупокійну Святу Месу очолив єпископ Ян Пурвінський у співслужінні з о. настоятелем Віктором Маковським, о. Віталієм Безшкурим, Провінціалом Ордену Братів Менших в Україні о. Данилом Ботвіною та зібраними священиками. Був присутній також архієпископ Нікодим з ПЦ.

IMG_6225IMG_6272

Всі зібрані єднались у спільній молитві про Боже Милосердя для померлого Архієпископа Петра. Того, який 51 рік вірно служив Господу. Того, який 5 років очолював Київсько – Житомирську дієцезію. Того, хто своїм служінням і працею намагався привезти як найбільше людей до Милосердного Батька, а сьогодні сам вже зустрівся з Ним у небі.

На проповіді єпископ Ян Пурвінський пригадав привітну посмішку та ясне обличчя Владики Петра, які вже не побачимо. Руки, які вже не звершать Євхаристію. Нам лишається молитись за померлого єпископа та бути слухняним голосу Всевишнього.

IMG_6280IMG_6252

Після звершення Святої Меси та спільної молитви за душу померлого архієпископа, труна з тілом була відкрита для вшанування. В храмі триває нічна адорація.

Спішімо любити людей, вони так швидко відходять…..

IMG_6044

ФОТО

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino