title-ecclesia

Мощі святої Терези від Дитяти Ісус прибули до Житомира

У вівторок, 27 квітня о 19.00 на площі Перемоги житомиряни зустрічали мощі св. Терези з Ліз’є та в урочистій процесії у супроводі священнослужителів і парафіян перенесли їх до кафедрального собору св. Софії.

З цієї нагоди було відправлено Месу на чолі з єпископом Київсько-Житомирської дієцезії Яном Пурвінським. На початку Служби єпископ заохотив задуматися над прикладом життя св. Терези і вчитися довіряти Богові, Йому служити, Йому вірити, Його любити, особливо у важкі хвилини життя, і свідчити про Нього іншим.

Під час проповіді о. Бенедикт Крок OCD, який приїхав з мощами, пригадав, що можна, як і св. Тереза від Дитятка Ісус служити Богові через малі речі, можна бути вірним Йому у малому, єднаючись з Ним серцем. Також він наголосив, що св. Тереза закликає кожного повернутися до дому Отця, прибігати до Ісуса у своїх труднощах і найбільших проблемах.

Після Меси були освячені троянди, після чого парафіяни могли підійти і вшанувати мощі, просячи Господа про необхідні благодаті за заступництвом св. Терези. Всю ніч біля реліквій чували парафіяни з храму св. Яна з Дуклі.

Мощі св. Терези перебуватимуть у Житомирі до 30 квітня.

 

За матеріалами: credo-ua
 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino