title-ecclesia

Реколекції РЧС «Богородиця Марія – завжди Діва»

«Ще ніколи такої великої благодаті на реколекціях до сих пір не отримував!" - такими словами ділилися не тільки учасники реколекцій Руху чистих сердець, але також організатори. Саме організаторам найбільше сподобалися ці реколекції. Сестра, що готували на кухні, відзначила, що до сих пір ніколи не бачила молодь, що так спокійно заховувалася. А можливо це сталося, бо термін реколекцій був на передодні свята - Неділя Божого Милосердя.

З 9 до 11 квітня цього року у семінарії Пресвятого Серця Ісуса, що у Ворзелі, Київської обл., відбулися реколекції Руху чистих сердець під гаслом «Богородиця Марія – завжди Діва».

Під час реколекцій відбулися конференції на тему сексуального виховання молоді, чистоти та інші цікаві теми. Також була роздуми, Служба Божа, можливість сповіді, веселий вечір. Програма була настільки насичена, що молоді довелося в суботу розпочинати з 6:00. Остаточною кульмінацією стало відновлення та складання обітів чистоти.

На цій зустрічі розглядалися найрізноманітніші питання, що турбували молодь. Слід відзначити те, що сам о. Олег Сартаков зауважив велику необхідність проведення таких християнських зустрічей, насамперед для пізнання того, що жоден гінеколог, психіатр і т.д. не скаже тобі найчастіше по причині незнання чи власних корисних інтересів. Саме о. Олег служив нам, учасникам реколекцій, у таїнствах Покаяння, Євхаристії, проголошуючи Слово Боже. Ми безмежно вдячні йому за те, що весь час перебував з нами!

Молодь дякувала організаторам за можливість перебувати разом та підкріплюватися правдивою інформацією, що так необхідна сьогодні в християнському суспільстві для боротьбі зі злом. Ми щиро дякуємо Галині Антонівні, котра, як говорить між собою молодь, є «мамою» Руху чистих сердець. Це та людина, що жертвує свій час, кошти, здоров’я тільки заради допомоги іншим, щоби розповісти те, чого ніде більше не почуєш . Ми просимо в Бога про те, щоб сповнив здоров’ям та силою далі провадити Рух чистих сердець, бо ми потребуємо цього!

 

Також ми від щирого серця дякуємо працівникам Католицького Медіа-Центру, за підтримки якого відбулися ці реколекції. Особлива подяка с. Марцеліні та о. Павлу Вишковському, що були організаторами цього духовного навчального відпочинку.

За матеріалами: credo-ua

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino