title-ecclesia

Христос є з нами, дорогі брати в священстві. Відваги!

У Великий Вівторок, 30 березня у кафедральному храмі св. Софії в Житомирі відбулася Свята Меса посвячення мира, під час якої 90 священиків з різних куточків Київсько-Житомирської дієцезії відновили свої священицькі обітниці.

У своїй проповіді Його Преосвященство єпископ Ян Пурвінський пригадав, що хоч священик є взятий з людей і для людей його поставлено, то він також Alter Christus (Другий Христос) і ця правда проникає в наше щоденне життя, щоб наслідувати Христа, а Його навчання потрібно вчинити програмою свого життя. «Ми висвячені не для самих себе, не для користі, а для Церкви, для спасіння душ» – продовжував єпископ, - «ми маємо свідомість наших слабостей, але також маємо свідомість, що Бог нам допомагає, отже, маємо свідомість любові Христа, яка є в нас і яка повинна передаватися люду Божому». Далі звертаючись до священиків сказав: «Ми повинні йти і нести Христа, ми повинні йти покірні, але і міцні. Ми місіонери, особливо на цій українській землі». Також нагадав ким має бути священик: «Ми є тими хто повертає життя померлим в гріхах душам… Ми є людьми, які роздають благословення, ми - свідки віри, ми - пророки надії, ми - будівничі Христової Церкви, ми - ті, які чинимо милосердя, ми є заступниками вбогих людей, повірниками і радниками, людьми, які живуть для інших, а коли зайде потреба, навіть мовчазними свідками, які віддають життя за свої вівці».

Далі єпископ звернув увагу присутніх священиків на те, що священики потребують допомоги вірних.

«Хочу заохотити вас до великої надії, такий оптимізм має бути у нас, тому що серцем всього є Христос. Він переміг світ і силою цієї перемоги, Він наділив кожного священика. Христос є завжди з нами, дорогі брати в священстві. Відваги!» - сказав єпископ Ян.

Після Святої Меси священики зібрались в приміщенні «Карітас» в Зарічанах на святковий обід.

О. Григорій Россоленко

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino