title-ecclesia

У Житомирі відбувся XVIII Дієцезіальний День Молоді

"Учителю, що мені робити, щоб успадкувати життя вічне?"(Мт 10,14). На це питання протягом трьох днів півтори тисячі молодих людей шукали відповідь.

Вже з середини п'ятниці 26-го березня молодь з усіх куточків України з'їжджалася на 18-тий День молоді в Житомирі, який урочисто відкрив єпископ-ординарій Київсько-Житомирської дієцезії Ян Пурвінський. Тема цьогорічного  Дня молоді - "Учителю, що мені робити, щоб успадкувати життя вічне?" (Мт 10,14).

 

Ввечері молодь дивилася інсценізовану Хресну Дорогу, яка багатьох не тільки вразила, але й змусила замислитись над стражданнями Ісуса. Після цього відбулася Свята Меса, яку очолив єпископ-помічник Київсько-Житомирської дієцезії Віталій Скомаровський.

 

Суботній ранок зустрічав учасників яскравим сонцем та теплою погодою. Після коротенької ранкової молитви була Свята Меса, яку очолив єпископ-помічник Станіслав Широкорадюк, під час якої храм св. Йоана з Дуклі був заповнений вщент. На конференції яку виголосив о. Віталій Козак OCD молодь дізналася про Святу Терезу від Дитяти Ісуса, про її покликання та його розпізнання. Конференція була викладена в досить веселій, активній формі, отже, ніхто не нудьгував, а всі уважно слухали. Молодь мала чудову можливість послухати останній альбом гурту «Кана» та молитися разом  із виконавцями в досить нетрадиційний спосіб.

 

Після обіду у філармонії відбулася вистава "Дитячий світ". Головна героїня вистави 5 років працювала в абортарії (там роблять аборти), та ось якось прийшла туди не як медсестра, а як пацієнтка. Це була вистава-сповідь, де героїня своїми жестами, словами, поведінкою закликала не робити аборти та  молитися за дівчат, які хочуть вбити свою дитину. Під кінець вистави героїня "розпинає" лікаря, котрий вбив її дитину. Вистава досить важка для сприйняття, але залишає слід у підсвідомості кожного, хто її бачив. Після такої вистави хотілося тільки молитися, тому всі вирушили на Адорацію Пресвятих Дарів до храму Святої Софії.

 

Недільний ранок розпочався тим, що багато людей забули перевести годинники, тому й запізнилися. Але організатори чекати не стали, бо розпочиналася ВЕРБНА НЕДІЛЯ. У цей день єпископ Ян Пурвінський освятив гілочки верби та відправив урочисту Літургію біля собору Святої Софії. У своїй проповіді він закликав молитися про розпізнання свого покликання, а також за вже висвячених священиків, монахів та монахинь. Після цього День молоді був урочисто був закритий гімном Дня молоді. Учасники почали потроху збиратися та виїжджати додому, маючи надію наступного року зустрітися знову!

Маруся

 

Фоторепортажі з події

 
 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino