title-ecclesia

«Радістю було знати Тебе, радістю є пам’ятати про Тебе, радістю буде зустрітися з Тобою!»

17 лютого вранці, у віці 34 років, після важкої хвороби відійшов у вічність Олексій Гузанов, який протягом багатьох років служив у храмі св. Олександра будучи захристянином. Маючи добре серце і прагнення поширення Слова Божого допомагав для Церкви. Похорон відбувся у п’ятницю 19 лютого об 12 годині у храмі св. Олександра.

Похоронну Святу Месу очолив єпископ Станіслав Широкорадюк та єпископ Віталій Скомаровський разом з усіма присутніми священиками яких було понад 20 осіб. Прибули також друзі Олексія, знайомі, а найбільше прихожани храму святого Олександра.

У проповіді єпископ Станіслав зазначив, якою великою, а одночасно покірною людиною був Олексій. Його життєрадісність, простота і покора притягували багато людей з якими він зустрічався. Який також достойно виконав своє служіння на землі будучи людиною, християнином, сім’янином і захристянином.

«Важко є хоронити і розставатися з такою людиною, а особливо з такою молодою людиною, - продовжував єпископ Станіслав, - але Олексій сьогодні не хоче, щоб ми плакали. Йому вже сьогодні взагалі нічого не потрібно. Йому потрібні лише наша молитва за нього. І він цього тільки потребує».

На сайті Католицького Медіа-Центру у коментарях один із друзів Олексія написав такі слова: «Дорогий Льоша! (так його називали найближчі) Радістю було знати Тебе, радістю є пам’ятати про Тебе, радістю буде зустрітися з Тобою! Спочивай у мирі!».

Нехай Господь обдарує нашого брата Олексія вічним щастям, бо саме це було його метою земного життя, а для дружини Тетяни і п’ятирічного сина Антона дасть сили і міцної віри у те, що колись з чоловіком і татом зустрінуться в небі.


Текст та фото Маряна Бєда

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino