title-ecclesia

Зустріч священиків Київського деканату

11 лютого у храмі Пресвятої Діви Марії Матері Церкви в Києві відбулася зустріч священиків Київського деканату.

Розпочалася вона Святою Месою, яку очолив єпископ-помічник Київсько-Житомирської дієцезії Віталій Скомаровський. Під час проповіді коментуючи Євангеліє Його преосвященство зазначив: Бог дав нам безцінний дар – бути його дітьми, разом з тим великі привілеї та можливості. «Хай спершу наситяться діти, бо недобре забрати хліб від дітей і кинути щенятам». Ми є покликані, вибрані самим Христом! А ким ми хочемо бути? Ким ми є?..

 

Саме на тему священства роздумували та спілкувалися присутні священики.

 

Об 11 годині відбулася конференція, яку виголосив о. Павло Вишковський ОМІ. Зокрема презентував послань Святішого Отця Бенедикта XVI: з нагоди Року Священства і послання Папи до ЗМІ. О. Павло звернув ще раз увагу на присутність священика у цифровому світі який повинен одночасно бути вірним Христу, цитуючи послання Святішого Отця: «Тим часом від священиків вимагається вміння будучи присутніми в цифровому світі одночасно зберігати вірність євангельському посланню. Священики повинні відігравати роль аніматорів спільнот, які висловлюються вже зараз, найчастіше багатьма «голосами», що виходять з цифрового світу, і проголошувати Євангеліє, використовуючи, окрім традиційних методів, можливості нового покоління аудіовізуальних засобів (фото, відео, анімації, блоги, веб-сайти), що відкривають незнані до цього часу можливості для діалогу і засоби, корисні для євангелізації і катехези».

 

Після конференції священики мали можливість поспілкуватися, вирішити справи, які стосуються їхнього служіння у парафіях Київського деканату.

 

Дана зустріч закінчилася спільним обідом.

 

 

Редакція сайту

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino