title-ecclesia

Зустріч настоятелів монастирів і настоятелів парафій

4-5 лютого в реколекційному домі Місіонерів Облатів Непорочної Марії ім. блаженного Йосипа Жерарда ОМІ в Обухові к. Києва відбулася зустріч настоятелів чернечих спільнот і настоятелів парафій, де працюють Облати, а саме з Києва, Обухова, Гнівані, Кривого Року, Чернігова, Полтави і Євпаторії.

 

Під час першого дня зустрічі був запрошений вищий Настоятель Ордену Братів Менших конвентуальних в Україні, о. Едвард Кава OFM Conv, який виголосив конференцію на тему «Як бути настоятелем» і очолив Службу Божу з проповіддю про священство.

 

Другий день зустрічі був присвячений душпастирській праці в парафії, а вступом до цього була конференція о. Павла Вишковського ОМІ на тему: «Йоан Марія Віанней – настоятель нашого часу». Отець Павло представив життя й труднощі душпастирської праці і методи виходу до людей настоятеля Арс. Під час прибуття до Арс св. Йоана Марія Віаннея не приходила на Месу жодна особа й було лише декілька осіб на недільній Месі а під кінець його життя від 80 до 10 тис. паломників прибувало щороку, щоб побачити й посповідатись в цього святого священика.

 

Маючи за взірець цього ревного душ пастиря, молімося в році священства за священиків, які віддають своє життя задля Євангелії.

 

Охочих глибше ознайомитися з історією Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії або із парафіями, в яких вони працюють, запрошуємо на сайт www.omi.org.ua

 

 

О. Павло Вишковський ОМІ

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino