title-ecclesia

Персональні зміни 2013 в Київсько-Житомирській дієцезії
Написав kuria   
За розпорядженням дієцезіального єпископа Київсько-Житомирського Архієпископа Петра Мальчука, з 21 квітня 2013 року в дієцезії вступають нові зміни персональні.

Отця Йосипа Костевського звільнено з обов’язків настоятеля парафій: св. Матея Апостола в смт Ємільчине; Св. Мартина в с. Запруда; свв. Архангелів-Охоронців в с. Михайлівка; свв. Апостолів Петра і Павла в с. Кривотин, а також навколишніх сіл. Настоятелем вище згаданих парафій призначено отця Олександра Шатило.

Отця Сергія Серебровського звільняється з обов’язків настоятеля парафії Успіння Пресвятої Діви Марії в м. Сміла, настоятелем парафії у м. Сміла призначено отця Станіслава Білявського, який працював вікарним священиком в парафії святого Олександра в м. Києві. До парафії святого Олександра вікарним священиком призначено отця Йосипа Костевського.

Також о. Йосипа Костевського звільнено з обов’язків декана Ємільчинського деканату, новим деканом Ємільчинського деканату призначено отця Ігора Скомаровського з постійним місцем перебування в м. Олевськ.

Натомість, отця Йосипа Костевського призначено, згідно Канону 1172 ККП РКЦ, Екзорцистом Київсько-Житомирської дієцезії.

Віддаємо кожного священика та нові обов’язки, які їм визначено, в материнські долоні Марії Матері Цереви, молімося про добре виконання Божого задуму в житті кожного священика.

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino