title-ecclesia

Персональні зміни у спільнотах Менших Братів

Дбаючи про духовний добробут вірних, а також, маючи на увазі душпастирсько-адміністраційні потреби Римсько-Католицьких парафій, за розпорядженням ординарія Київсько-Житомирської дієцезії Архієпископа Петра Мальчука, в дієцезії вступають нові зміни персональні.


О. Вікторин Мушинський OFM  - звільнений з обов'язків настоятеля пар. св. Станіслава Єпископа і Мученника в смт. Баранівка і призначений настоятелем пар. св. Франциска в м. Київ – від 1вересня 2013р.
О.Бернард Петров OFM - звільнений з обов'язків вікарного священика пар. св. Йоана з Дуклі в м.Житомир – від 31 серпня 2013 р.
О.Франциск Ботвіна OFM - звільнений з обов'язків настоятеля пар. св. Франциска в м. Київ – від 31 серпня 2013 р.
О. Милослав Горай OFM - звільнений з обов'язків настоятеля пар. Знайдення св. Хреста в м. Чуднів і призначений настоятелем пар. св. Станіслава Єпископа і Мученника в смт. Баранівка – від 1 вересня 2013 р.
О.Славомир Ветлугін OFM - звільнений з обов'язків вікарного священика пар. Знайдення св. Хреста в м. Чуднів та призначений вікарним священиком пар. Св.Йоана з Дуклі в м. Житомир – від 1 вересня 2013 р.
О.Фаустин Кушнір OFM - звільнений з обов'язків вікарного священика пар.св. Йоана з Дуклі в м.Житомир – від 31 серпня 2013 р.
О. Святослав Сиворинський OFM - призначений вікарним священиком пар. Знайдення св. Хреста в м. Чуднів – від 1 вересня 2013 р.
О.Натанаїл Зайонц OFM призначений настоятелем пар. Знайдення св. Хреста в м. Чуднів – від 1 серпня 2013 р.
О. Едуард Семко OFM призначений вікарним священиком пар. св. Йоана з Дуклі в м.Житомир – від 1 серпня 2013 р.
О. Юстин Копитко OFM призначений вікарним священиком пар. св. Йоана з Дуклі в м.Житомир – від 1 серпня 2013 р.
       
Віддаємо кожного священика та нові обов'язки, які їм визначено, в материнські долоні Марії Матері Церкви, молімося про добре виконання Божого задуму в житті кожного священика.

 

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino