title-ecclesia

Звернення Глави Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України з нагоди Дня дорожнього руху

Дорогі в Христі Брати і Сестри!

Щорічно третього тижня листопада в Україні під патронатом ДДАІ МВС України проводиться "Тиждень безпеки дорожнього руху". В цьому році 18 листопада, на завершення заходів у рамках цього тижня, світова громадськість відзначатиме Всесвітній день пам’яті жертв дорожніх аварій.

У зв’язку з цим скеровую до Вас слова заохочення: дотримуватися правил дорожнього руху. Інакше кажучи, прошу Вас шанувати даний нам Божий дар – життя: своє і ближнього. Для цього потрібно зовсім небагато, наприклад: пристебнути ремні безпеки в автомобілі, на дорозі ввічливо пропустити колегу, залишити в стороні власні амбіції пов’язані, між іншим, з перегонами, не займатися зайвими речами під час керування автомобілем, подивитися на право, і на ліво при переході вулиці, переходити дорогу в належному місці… Особливо хочу попросити про відмову від алкоголю під час водіння, щоб уникнути аварійних ситуацій.

Кожне наше старання дотримуватися правил дорожнього руху і бути культурним водієм і пішоходом свідчить не тільки про рівень дорожнього руху в країні, а й впливає на загальний культурний рівень життя в нашій Державі. Це від кожного з нас залежить майбутній рівень життя і культури, не зважаючи на вік чи соціальний статус.

Сьогодні огортаймо нашою молитвою жертви дорожніх аварій, які з власної вини, або ж зовсім безневинно потерпіли. Для померлих молімося про вічне перебування з Господом в Його Небесному Царстві. Для тих, хто духовно чи тілесно терпить благаймо у Всевишнього про мир у серці і примирення з ситуацією, в якій опинилися. Господь нікого не відкидає і ніким не нехтує – всіх любить і не гидує людською грішністю і слабкістю, з радістю приймає кожного в свої обійми і вказує подальший шлях до спасіння.

Львів, 15 листопада 2012 року

Вих. № 11/2012

+ Мечислав Мокшицький

Глава Конференції

Римсько-Католицьких Єпископів України

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino