title-ecclesia

Звернення з приводу теракту в Парижі (Франція) 13 листопада 2015 р.
12208603_10207974873158566_1601689171572079398_nЗі смутком переживаємо цей печальний день коли пролилася кров невинних у Парижі.Як пастирі Римсько-Католицької Церкви в Україні хочемо висловити своє найглибше співчуття тим, які постраждали і страждають внаслідок цього теракту. Український народ сьогодні переживає за народ Франції і також за наших близьких, друзів і співвітчизників, які проживають у столиці Франції.
Також сьогодні ставимо собі питання: «Чому стався цей жорстокий вчинок?». Римсько-Католицький єпископат сьогодні хоче ще раз сказати, як неодноразово це робили в минулому, що жодна мета, політична чи соціальна, тим паче релігійна, не виправдовує вбивства невинних людей. Можемо впевнено стверджувати, що використання імені Бога для оправдання подібних вчинків ображає нашого Творця.
Це зло можна перемогти лише добром. Подібні вчинки також не виправдають жодних форм помсти, дискримінації або колективних репресій. Як пастирі Церкви хочемо також нагадати, що разом - як брати й сестри, діти одного Творця - можемо перемогти зло тероризму нашою єдністю і спільними зусиллями для збудування миру в наших державах.
Україна сьогодні як ніколи є солідарною з Францією. Також і ми, римо-католики в Україні, возносимо наші молитви за постраждалих і їх близьких та і про мир у всьому світі, зокрема в Україні та у Франції.
Пресвята Діво Маріє, молись за нас!
+ Мечислав Мокшицький
Митрополит Львівський
Голова Конференції Єпископату України
Львів, 14 листопада 2015 р.
№. 44/2015
 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino