title-ecclesia

Звернення Конференції Римсько-Католицьких єпископів України з нагоди вшанування пам'яті жертв Голодоморів в Україні
holodomorДорогі Брати у Священстві! Богопосвячені особи та Возлюблені у Христі Брати і Сестри!

Цього року 22 листопада будемо вшановувати пам'ять жертв геноциду 1932-33 років та голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років в Україні.

Поминаючи тих, які загинули від голодної смерті, звертаймося до Господа – Подателя усіх благ про вічне життя для них. Нехай всі ті, хто на землі терпів від нестачі поживи в Країні Життя ситяться Небесним Хлібом та спогляданням Бога віч-на-віч.

Благаймо теж Бога за тих, які піддалися дії Злого і спричинили голодне лихо, нехай їм через благодать невичерпного милосердя будуть прощені гріхи.

Незважаючи на нелегкі часи нам ще не бракує щоденного хліба. Дякуймо Господу за цей дар. Ділімося теж з тими, яким воєнні сутички на Сході України знищили врожаї землі та залишили людей без жодних засобів для життя, з тими, які оберігають кордони України а також з тими, які з протягнутою рукою стоять на вулицях наших міст, чекаючи на крихту допомоги.

Останні тривожні події в Україні свідчать про те, що забуваємо про Бога, який є нашим Творцем, Подателем благ, Господом, Спасителем і Царем миру. Наближмося до Бога, який у своїх Тайнах, особливо в Євхаристії, цілковито віддає себе нам – стає Хлібом, без якого немає життя. Не терпімо духовного голоду тоді, коли сито заставлена Ісусом Господня Трапеза та не задовольняймося лише тим, що ситить лише наше тіло.

З Господнім благословенням

Львів, 18 листопада 2014 року

Конференція Римсько-Католицьких Єпископів України

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino