title-ecclesia

Звернення конференції Римсько-католицьких єпископів України
YMpCPjA5IBQВсечесні Отці!
Богопосвячені Особи!
24 серпня у найближчу неділю відзначатимемо 23-т річницю Незалежності України. Цьогорічне святкування Дня незалежності нашої Держави проходитиме в надзвичайних умовах. Брак порозуміння і згоди між українцями та зазіхання з боку сусідів, внутрішні міжусобиці та воєнні дії всередині країни - все це додатково спонукає нас до особливої молитви за Україну, її мешканців, сусідів.
 
Просімо Господа за посередництвом Діви Марії - Цариці миру про те, щоб усі від кого залежить доля України, в тому числі і від нас, відчинили двері свого серця на пізнання правди, яка визволяє з тенет зла і веде до щасливого життя. Заступництву святого Архангела Михаїла довіряймо справу якнайшвидшої стабілізації в Україні та духовного, морального та матеріального зросту.
Прошу Вас 24 серпня молитися за Україну під час кожної Євхаристії. На початку Святої Меси заохотьте людей до духовної підтримки тих, які керують Україною, тих, хто оберігає кордони нашої Держави, хто під час воєнних дій був ранений, або ж віддав життя заради миру і нашої безпеки. Під час Молитви вірних також представляйте Господу вище згадані намірення пов'язані з Україною.

З Господнім благословенням

 

Архієпископ Мечислав Мокшицький
Голова Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України

 

Львів, 11 липня 2014 року
Вих. № 42 / 2014

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino