title-ecclesia

Підсумки XLIII Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України
20140320cj_56034019-21 березня 2014 року в Харкові тривала XLIII Конференція Римсько-Католицьких Єпископів України. Засідання було відкрито Святою Месою в кафедральному соборі, після якої архієпископ Митрополит Мечислав Мокшицький освятив першу частину будови курії та парафіяльного будинку в Харкові.

1.Єпископи написали прохання до Конгрегації Божого Культу і Дисципліни Таїнств, щоб від теперішнього року Урочистість Вознесіння Господнього святкувати у четвер.

2. Серед єпископів обрано делегатів, котрі будуть представляти Конференцію на міжнародній зустрічі.

3. Багато уваги було присвячено теперішній політичної та економічній ситуації в Україні.20140320ce_560360

4. Була продовжена праця над затвердженням перекладу чергових літургічних книг.

5. Днем подяки про Канонізацію Папи Іоанна XXIII та Іоанна Павла II було обрано 20 липня 2014 року в Марійному Санктуарію в Бердичеві.

6. Єпископи виразили свою солідарність з єпископом Яцеком Пилем OMI, який не міг прибути з огляду на ситуацію на Кримі. Запевнили про молитву і побажали йому подальшої витривалості в духовної підтримці своїх вірних, та подякували за стійкість в триванні зі своєю паствою у такій важкий час.

7. На закінчення Конференції, єпископи відслужили Святу Месу в харківському кафедральному соборі, під час якої архієпископ Митрополит Мечислав Мокшицький присвятив Україну Непорочному Серцю Марії.

за матеріалами: rkc.in.ua

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino