title-ecclesia

Звернення Конференції Єпископів України
serceMatki
ЗВЕРНЕННЯ ДО ДУХОВЕНСТВА, БОГОПОСВЯЧЕНИХ ОСІБ ТА МИРЯН
РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ

Останні драматичні події в нашій державі спонукають нас вже вкотре звернутися до усіх християн із закликом духовно підтримувати Україну в її змаганні жити в правді, творити цивілізоване суспільство, яке базується на високих духовних та моральних цінностях.
Ми, християни, твердо віримо і переконані, що життя згідне з Заповідями Божими є підставою суспільного ладу, безпеки та гарантом всебічного розвитку держави. Загроза миру в Україні є для сповідників Христа свого роду закликом до того, щоб навертатися до Бога.

Наше навернення, молитва про мир у кожному людському серці, піст, милостиня, вчинки милосердя можуть багато змінити як у житті кожного з нас, так і в Україні, мешканцями якої ми є. Тому прошу кожного з Вас докласти максимум зусиль до того, щоб докорінні зміни на краще в Україні відбулися починаючи від нас самих.

Вірячи в Материнську Опіку над нами Пресвятої Діви Марії, Божої Матері та Матері всього людського роду, беручи під увагу Фатімське об'явлення, Конференція Римсько-Католицьких Єпископів України 20 березня 2014 року на закінчення свого 43-го Пленарного Засідання присвятить Непорочному Серцю Діви Марії всю Україну та тих, кому загрожують воєнні дії. В цьому Акті проситимемо Непорочно Зачату про захист від Злого, мир та благодать жити в освячуючій ласці для українців та всіх людей доброї волі.
Для того, щоб цей акт був молитвою всієї Церкви в Україні просимо, щоб у неділю 23 березня на закінчення кожної зі Святих Мес вірні разом зі священослужителями довірилися опіці Матері Божої словами того ж Акту присвячення України Непорочному Серцю Діви Марії.

Львів, 17 березня 2014 року

Конференція Римсько-Католицьких Єпископів України

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino