title-ecclesia

Молитва за Україну в кожному католицькому храмі країни
1468694_10152145329616018_1752740971_nСьогодні, у всіх римо-католицьких храмах України звучать слова звернення конференції єпископів:
Ісус Христос ставить нас, віруючих, на дуже складний шлях любові. Спочатку наказує відкинути закон помсти - „око за око і зуб за зуб", а потім говорить про любов до ворогів та молитву за них. Закон „око за око і зуб за зуб" не нищило зла та поділу між людьми, а навпаки ще більше ділило суспільство і залишало в серці відчуття страждання. Ненависть до ворогів завжди породжує агресію та прагнення боротьби. Для Ісуса шлях кривди за кривду і ненависті за ненависть є шляхом в нікуди.

Спостерігаючи за подіями останнього тижня ми хочемо разом з Ісусом відкинути таку дорогу, а стати на шлях перемоги, який є молитвою любові, як за тих, хто нам чинить добро, так і за тих, хто підносить на нас руку. Як віруючі люди, ми знаємо силу молитви. Це вона, як найкращий щит, оберігає нас від зла і як найкраща зброя перемагає зло.

Слухаючи нашого Бога, згадуючи чергові жертви Майдану та їхні засмучені родини, ми знову закликаємо до молитви любові та до посту. Ми повинні пожертвувати цей дар в намірі миру в Україні, зокрема за загиблих та їхні родини, за ранених і тих, хто ними опікується, а також за тих, хто сьогодні є нашими друзями та ворогами.

Нехай наша молитва триває не лише сьогодні, але впродовж наступних днів тижня, і таким чином наш благальний голос про мир та відвернення війни підтвердить не лише прагнення, але дійсне очікування завершення складного часу, який переживає Україна, а в ній також спільнота віруючих.

Конференція римсько-католицьких єпископів України

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino