title-ecclesia

«Один Господь, одна віра» Всесвітня Адораційна Година 2 червня

За ініціативи Святішого Отця Франциска, в календарі подій Року Віри, в неділю 2 червня 2013 року, в Римській базиліці Святого Петра заплановано годину Адорації Євхаристії на чолі зі Святішим Отцем. В цю годину Єпископ Риму хоче духовно з’єднатися з вірними усього світу.

 

З цієї нагоди, в Україні, у Римсько-Католицьких храмах, в неділю 2 червня 2013 року о 18 год., буде влаштовано Годину Адорації Євхаристії.

Тема адорації «Один Господь, одна віра» підкреслює глибоку єдність, яка характеризує цю подію.

Під час адорації всі молитимуться у таких намірах:

1. За Церкву, поширену в усьому світі, а сьогодні, на знак єдності, зібрану на адорації Пресвятої Євхаристії. Нехай Господь Бог учинить її завжди слухняною слуханню Його слова, щоб вона являлася перед світом завжди «славною, без плями чи зморшки або чогось подібного, але щоб була свята й непорочна» (Еф 5,28). Щоб завдяки її вірному звіщенню спасенне Боже слово змогло наново залунати як носій милосердя та спонукати до поновного зобов’язання у любові, щоб надати повноту сенсу болю і стражданням та відновити радість і спокій.

2. За всіх, хто в різних частинах світу страждає від нових форм рабства, є жертвами воєн, торгівлі людьми, наркоторгівлі, рабської праці, за дітей та жінок, які зазнають різних форм насильства. Щоб їхнє мовчазне волання про допомогу пробудило чуйність Церкви, а вона, зосередивши свій погляд на розп’ятому Христові, не забувала про багатьох братів і сестер, полишених на свавілля насильства. Крім того, за всіх тих, хто переживає економічну нестабільність, особливо безробітних, похилих віком, іммігрантів, ув’язнених, тих, які зазнають суспільного виключення. Нехай молитва Церкви та її служіння буде для них розрадою й підтримкою в надії, силою та відвагою у захисті гідності особи.

Наміри Адорації подано за матеріалом www.credo-ua.org

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino