title-ecclesia

Офіційні документи
Звернення з нагоди Дня Гідності та Свободи

462046d0fc24a564a44733232615c47d_3Ось уже втретє відзначаємо в Україні День Гідності та Свободи. Це свято встановлено в нашій державі з метою утвердження ідеалів свободи і демократії, а також віддання належної шани патріотизму й мужності наших співвітчизників, які постали на захист гідності, національних інтересів, прав і свобод громадян України.

Детальніше...
 
15 річниця візиту святого Йоана Павла ІІ в Україну

1790556

24 червня ми відзначаємо 15 річницю візиту святого Йоана Павла ІІ в Україну. Особливо пам’ятаємо, що в цей день,  24 червня 2001 року святий Йоан Павло ІІ відправив Святу Месу на летовищі «Чайка» під Києвом. Цей візит започаткував багато позитивних змін в нашій країні. Надав новий поштовх в розвитку нашої Церкви, оживив нашу єдність з Апостольською Столицею і Святішим Отцем.

Детальніше...
 
Лист Конференції Єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні

konferent_iep_ua

Преосвященні Єпископи! Всечесне Духовенство та Чернецтво! Возлюблені у Христі Брати і Сестри!

Вперше за ініціативи Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій 4 червня 2016 р., у суботу, в Києві відбудеться спільна міжконфесійна хода на захист прав дітей і сім’ї. Мета акції – привернути увагу до проблем захисту прав дітей, утвердити в суспільстві принципи любові й взаємоповаги, виступити на захист сім’ї як союзу чоловіка і жінки, що відповідає Божому задуму та природі людини.

Детальніше...
 
Пастирське слово Конференції Римсько-Католицьких єпископів України
konferent_iep_ua
Улюблені брати і сестри у Христі!
Цього року Католицька Церква в Україні відзначає 25 років відновлення її структур. У 1946 році влада вигнала зі Львова останнього митрополита - архієпископа Євґеніуша Базяка; тоді всі думали, що Церква перестала існувати. У наших родинах завжди живими будуть спогади про часи, коли Церква зазнала переслідувань з боку комуністичної влади. Завдяки духовенству, богопосвяченим особам та мирянам, які відважно зберігали вірність Христу і передавали традицію - часто потайки - можемо сказати, що ми сьогодні маємо віру.
Детальніше...
 
Пастирський лист римсько – католицьких єпископів

Christmas-Nativity

Возлюблені батьки – Матері та Тати!

Дорогі Бабусі й Дідусі!
Любі Діти!

У нашій Церкві розпочався особливий, Святий Рік, присвячений Надзвичайному Ювілею Милосердя. Папа Римський Франциск, ведений натхненням Святого Духа, звертає нашу увагу на те, як спрагло сучасний світ чекає Божого Милосердя.

Детальніше...
 
Молитва на Ювілей Милосердя
molytva
Господи Ісусе Христе, Ти навчав, щоб ми були милосердними, як Отець наш небесний, і сказав, що хто бачить Тебе, той бачить і Його. Яви нам своє обличчя, і будемо спасенні. Твій сповнений любові погляд звільнив Закхея та Матея з рабства грошей, а перелюбницю і Магдалину – від пошуків щастя лише в сотворених речах; він змусив Петра заплакати після зради та запевнив Рай розкаяному розбійнику. Дай кожному з нас почути те саме слово, яке Ти сказав самарянці: «Якби ти знала про дар Божий!»
Детальніше...
 
Спільна Декларація католицьких єпископів України з приводу небезпеки нового ідеологічного поневолення нашого народу
keuСім'я є найстаршою інституцією на Землі. Вона існувала до появи таких видів укладу людського життя, як народ, нація чи держава. Протягом тисячоліть саме в сім'ї найглибше проявляється любов та відповідальність, вірність та відданість, служіння та жертовність. Значення сім'ї для суспільства також неоціненне, тому що вона є джерелом соціального капіталу, який складається з низки чеснот, зокрема чесності, працьовитості, довіри та вміння працювати разом. Відомо, що свої кращі якості людина також переважно набуває у родині.
Детальніше...
 

rik_myloserdia

 
ДЕКРЕТ. Оновлено

8 грудня 2015 року Католицька Церква урочисто розпочинає переживати Ювілейний Рік Милосердя оголошений Святішим Отцем Франциском. Цим декретом визначаю храми Київсько – Житомирської дієцезії в котрих будуть відкриті Двері Милосердя щоб вірні могли отримати відпуст у надзвичайний Ювілей Милосердя.

Детальніше...
 
ПАСТИРСЬКИЙ ЛИСТ
1430832550293ПАСТИРСЬКИЙ ЛИСТ
РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКИХ ЄПИСКОПІВ УКРАЇНИ НА АДВЕНТ 2015 РОКУ
„МИЛОСЕРДНІ ЯК ОТЕЦЬ"

Дорогі Священики та Богопосвячені особи!
Возлюблені у Христі Брати і Сестри!

13 березня 2015 року у Базиліці Святого Петра в Римі під час покутного богослужіння Папа Франциск оголосив Надзвичайний Святий Рік Милосердя.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 7
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Дієцезії РКЦ України
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2017. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino