title-ecclesia

Нунцій: «Євромайдан» утілює те, що сьогодні болить світові
Apostolic_Nuncio_to_Ukraine_Archbishop_Thomas_Edward_GullicksoАпостольський Нунцій в Україні Томас Едвард Галліксон у своєму блозі висловив кілька думок про «Євромайдан».

«За Його днів процвітатиме справедливість і буде мир тривалий».

Цими днями з подіями в Україні світ долучився до тривалого та, сподіваюся, набагато глибшого ознайомлення з тим, що зараз поставлено на карту, або ж із «Євромайданом».

Поверхневі чи зневажливі оцінки того, що відбувається, є недоречними та будуть неповагою до тої дійсності, яку всі ми спостерігаємо. Проте з тієї ж причини, хоч би що ви говорили, існує небезпека когось недооцінити; ми маємо справу з визначальною годиною у житті народу, із шансом, у якому міститься справжній потенціал для величі. Надто очевидним є те, що все, що тут діється, можуть придушити, усе це може закінчитися трагедією, але ніщо не згасне. Історичний момент відбувся, і весь світ має рахуватися з великим українським народом, який зараз стоїть перед світом. Слід нарешті відкинути минулі стереотипи чи спрощені класифікації.  Якщо хочете, «Євромайдан» утілює те, що сьогодні болить світові, при цьому неухильно осяюючи світлом і надією людське прагнення гідності та права на самовизначення. Ми стоїмо поряд із усіма цими чоловіками і жінками доброї волі та молимося за їхню націю, за її єдність і розвиток.

За матеріалами: Католицький Медіа-Центр

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino