title-ecclesia

День спільноти Рух "Світло-Життя" у Бердичеві

Den_spilnoty_Rukh_Svitlo-Zhyttia_u_Berdychevi

25 березня   - спільнота Руху «Світло-Життя»  Київсько-Житомирської дієцезії зібралась у  Санктуарії Матері Божої Бердичівської. Починаючи з 2007 року кожної весни Спільнота здійснює паломництво до своєї Непорочної Покровительки.

«Спільнота – місце, де зазнають милосердя» - так звучала тема цьогорічної зустрічі. В свято Благовіщення ми зазнали особливого милосердя - була  чудова сонячна погода і відкрита на Божу Любов спільнота, котра налічувала майже 300 оазових паломників.

Den_spilnoty_Rukh_Svitlo-Zhyttia_u_Berdychevi_2

Після реєстрації та частування учасників, розпочалося творення єдності: представники малих спільнот і гілок Руху розповіли і наочно показали життя та стан своєї формації на даний час. Так у символах та фото презентували себе Діти Божі (дитяча гілочка Руху) з Житомира, Оазис Молоді (молодіжна гілка), Домашня Церква (подружньо-сімейна гілка) та Дорогоцінна перлина (гілка дорослих осіб)  Бердичівського, Новоград-Волинського, Київського, Баранівського, Хорошівського, Житомирського районів та Луцької дієцезії. Жива церква повстала перед нами  символічними квітами, деревами, плодами, бджолами, планшетами, казковими тваринами та мозаїчними вітражами.

Den_spilnoty_Rukh_Svitlo-Zhyttia_u_Berdychevi_1

Далі, за планом дня, відбулася конференція о. Олега Сартакова – дієцезіального модератора, на тему зустрічі. Отець наголосив, що «Спільнота – це не лише місце, де зазнають милосердя» але і простір, де формуються люди, які творять милосердя, наголосив, що до вчинків милосердя, потрібно додати, ще такі, не менш важливі,  як в сумнівах порадити та незнання розсіяти. Закликав прислухатись до голосу Церкви – втілювати в життя конкретні послання Папи Римського. Конференція завершилась працею в групах, в котрій кожний поділився досвідом милосердя, яке відчув в своєму житті від Бога і людей. Результатом праці став безкінечний перелік чудес і милостей Живого Бога.

Den_spilnoty_Rukh_Svitlo-Zhyttia_u_Berdychevi_3

В годині свідоцтв родини розповіли про пережиті  реколекції: І-го  ступеня в Зарічанах та ІІ-го ступеня в Яблуниці. Також, головна пара країни Руслан та Світлана Кагановичі поділились враженнями про симпозіумом у сеймі Республіки Польща з темою  «Отець Франциск Бляхніцький  - вихователь вільних людей», в якому  18 березня мали честь брати участь.

Також була презентована  Дияконія Суспільної Комунікації, яка офіційно розпочала своє служіння. Так, учасникам нагадали про сайт руху «Світло-Життя», представили газету «Домашня Церква», яку планується розширити з масштабів районної до спільної для усієї Київсько-Житомирської дієцезії.  Тому, усіх зацікавлених у поширенні та гарній  подачі інформації щодо Руху запрошено до служіння у ДСК.

Den_spilnoty_Rukh_Svitlo-Zhyttia_u_Berdychevi_4

Урочисту літургію очолив апостольський адміністратор Київсько-Житомирської дієцезії єпископ Віталій Скомаровський (який, до слова, розділив з оазовичами участь у всіх пунктах програми дня спільноти).  В проповіді його преосвященство підкреслив  велике значення Господнього (а не лише Марійного) свята Благовіщення та, вказуючи на конфесіонали, скерував до місця, де здійснюється найбільше Милосердя щодо нас.

Під час служби учасники кількох родинних кіл, що закінчили формаційний етап пілотування, були урочисто прийняті до руху «Світло-Життя» гілки «Домашня церква», також бажаючі склали обітниці Круціяти Визволення Людини та Духовного Усиновлення. Після Євхаристії  - вдесяте відбулось відновлення Акту Віддання Руху «Світло-Життя» нашої дієцезії в Руки Богородиці Діви.

День спільноти закінчився агапою, що вдало поєднала радість спілкування та частування смачним обідом від родинних кіл з Бердичівського району.

В цей день ми досвідчили милосердя просто перебуваючи в спільноті.

За все Слава Богу!

Дияконія Суспільної Комунікації Руху – Анна Демчук та Юлія Чупріна.

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino