title-ecclesia

Реліквії ВДМ у соборі Святого Олександра

Khrest_VDM_u_sobori_Sviatoho_Oleksandra_1У неділю, 28 вересня, до костелу святого Олександра прибув Хрест, який був подарований молодим католикам святим Йоаном Павлом ІІ. Він прибув до Києва з Житомира та у неділю  увечері був урочисто внесений до храму молоддю парафії.

Одразу після занесення Хреста у храм було проведено адорацію - прихожани, в першу чергу молодь, не упустили змоги одразу прославити Господа біля цього Хреста співом пісень і молитвою.

Khrest_VDM_u_sobori_Sviatoho_Oleksandra_2

Khrest_VDM_u_sobori_Sviatoho_Oleksandra_3
У понеділок усе життя католиків Києва крутилося навколо цього Хреста. Помолитися біля нього приходили молоді люди не лише з парафії собору Святого Олександра, але й прихожани з усіх інших парафій міста. Для більш глибокої молитви і більшого єднання з Господом у цей день було організовано ряд заходів, які включали у себе Хресну дорогу, конференцію о. Едварда Кави OFMConv про хрест у житті молодих людей та інші. Завершилося все вечірньою Месою, на якій були присутні священики з  різних куточків Києво - Житомирської дієцезії.
Khrest_VDM_u_sobori_Sviatoho_Oleksandra_4

За свідченнями молодих людей, складалося враження, що у храмі святкують Пасху - не дивлячись на робочий день, в ньому завжди були присутні люди, а на момент вечірньої Месси собор був щільно заповнений. Молодь активно долучалася до участі у відзначенні цієї події. Увечері співав молодіжний хор. Особливою родзинкою від нього стало виконання пісні "Емануїл" -  гімну Всесвітнього дня молоді, що проходив у Римі у 2000 році. Одягнуті у вишиванки хлопці та дівчата несли Хрест та ікону з Матір"ю Божою та Дитям, вносячи їх у храм та проводжаючи з нього. У молитві із молоддю єдналося і старше покоління, адже не важливо скільки тобі років - головне зберігати молодість у серці. І старші прихожани не цуралися підходити і молитися коло Хреста, що був дарований молодим людям.

Khrest_VDM_u_sobori_Sviatoho_Oleksandra_5

Складно описати свій стан у цей момент. Не можу висловити своїх почуттів, коли разом з іншими хлопцями заносив Хрест і бачив навколо схвильовані і водночас радісні обличчя людей. У якусь мить від емоцій, які переповнювали під час несення Хреста, під акомпанемент молодіжного хору, почали навертатися сльози на очі. Неможливо передати нестримного бажання після встановлення Хреста впасти на коліна і щиро молитися Господу, возносячи до Нього слова подяки за цей дарунок.

Після вечірньої Меси у понеділок хрест винесли з храму. Наступними, хто матиме радість творити молитву біля нього, будуть католики міста Харкова.

Khrest_VDM_u_sobori_Sviatoho_Oleksandra_6

 Khrest_VDM_u_sobori_Sviatoho_Oleksandra_7

Павло З.

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino