title-ecclesia

АДВЕНТ

swiece

Коли ти закоханий і чекаєш на обід кохану людину, готуєш для неї найсмачніші страви, вибираєш квіти, музику, слова, в які вбиреш свою відданість та симпатію. Це щось, що знайоме кожному.
Період Адвенту у Католицькій Церкві дає таку можливість, пережити закоханість по-новому. Закоханість, яка стає щораз більш свідомою та зрілою. Гість, якого чекаєш – Христос. Як приготуватись до зустрічі? Ось кілька порад:

Відшліфовані стіни

Останній місять року. На роботі побільшало обов'язків. День менший за ніч. А вдома знову список: вимити вікна, підлогу та купити нову шафу. Дратує низька заробітна плата та сусід, який щоразу просить по 2 грн. Якщо імунітет послаблений, можна захворіти на «передріздвяний хаос». Симптоми: шліфуємо рідних, близьких, дім, проте наше серце залишається в павутині гордості та псевдосвятості.

Вранішні молебні

Рорати – ранішнє Богослужіння у Католицькій Церкві. Одні із найкращих хвилин дитинства, які хочеться повернути. Десь шоста ранку, під ногами скрипить сніг, напіврозплющені очі, на плечах рюкзак зі шкільними книжками – дорога до храму з лампадкою в руках. Здавалось би, усе йде по плану: молитва, праця та добрі вчинки. Проте не перші місця у храмі, не кількість перебраних зерняток розарію, навіть знайомство з Папою Римським не робить нас ближчими до Христа.

Звітування

Саме зараз можна готувати звіт за минулий рік, і з усіма силами планувати наступний. Цікаво заглянути у «записничок власного серця 2013». Усе це допоможе добре приготуватись до... Але що святкуватиму? Це питання, на яке ще є час знайти відповідь. Можливо прибирання варто почати з власного серця? Адже в гордому, зарозумілому серці не зігріється Божа Дитина, і ми не відчуємо смаку любові та миру. Затишно та тепло лише у щирому, доброму та чистому серці. Там, де тліє вогник любові, а правда знаходить своє джерело, народжується Слово, Яке стало Тілом!

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino