title-ecclesia

Урочистість Пресвятого Тіла і Крові Христа у м. Житомирі
Написав с. Франциска Туманевич   

2 червня католики шести житомирських парафій зібрались біля храму св. Софії, щоб, як одна спільнота,  разом зі своїми настоятелями і Його Преосвященством єпископом Віталієм Скомаровським дякувати Господу за дар Його Тіла і Крові під видами хліба та вина. Йдучи центральними вулицями рідного міста, вони давали відкрите свідчення про свою віру та приналежність до спільноти Церкви.

Підчас проповіді єпископ Віталій пригадав історію постання процесії в день урочистості Божого Тіла та наблизив вірних до значення та суті процесії.

 

Після Служби Божої всі разом вирушили від кафедрального храму до храму св. Йоана, де був розміщений перший вівтар. Зазначимо, що в цей день Бог благословив житомирян особливо - попри хмари не було дощу, що створило найбільш сприятливі умови для процесійної ходи містом.

Біля кожного з чотирьох вівтарів, що були зроблені турботливими руками парафіян різних парафій, священики пригадували про неустанну присутність Господа Ісуса посеред нас в Таїнстві Євхаристії. Єпископ Віталій благословив Пресвятими Дарами на чотири сторони світу – наші домівки і місяця праці.

На закінчення процесії Його Преосвященство також уділив урочистого благословення.

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino