title-ecclesia

Звернення Конференції єпископів України до духовенства і вірних Римсько-Католицької Церкви
Дорогі брати і сестри у Христі!

11 жовтня 2012 року ми всі разом увійшли в Рік Віри, який заохочує нас до «справжнього і нового навернення до Господа, єдиного Спасителя світу» (Porta Fidei, 6).

Головна мета Року Віри полягає в тому, щоби кожен християнин міг наново відкрити радість у вірі та віднайти ревність до передавання цієї віри. Саме тому Конференція єпископів України передусім дякує Богові за великі діла Його благодаті, які Він безперервно чинить для свого народу; за дар збереження віри в серцях дітей, молоді й дорослих; за релігійну свободу – відкриті костели й катехетичні класи, а також за всі ті засоби, завдяки яким сьогодні поширюється віра: за релігійну літературу, католицьку пресу, радіо та за католицьке «Телебачення Віковічного Слова» (EWTN), яке майже рік тому постало в Україні.

 

«Телебачення Віковічного Слова» (EWTN), що є членом Всесвітньої католицької асоціації з комунікацій, було засноване 1981 року сестрою Анджелікою від Благовіщення. Сьогодні телеканал EWTN доступний у понад 150 млн. осель у 140 країнах світу. З 8 грудня 2011 року телеканал EWTN розпочав своє мовлення в Україні. У наш час, завдяки кабельним операторам та супутниковій й Інтернет-мережам, його можна дивитися майже в кожному куточку нашої Батьківщини.

Тому звертаємося до вас, сподіваючись, що в Рік Віри це послання знайде відгук у серцях багатьох чоловіків і жінок доброї волі, які свідомо обиратимуть моральні, релігійні телепрограми та духовно єднатимуться в прямому ефірі на молитві зі Святішим Отцем завдяки «Телебачення Віковічного Слова» (EWTN). Цей канал допоможе всім вірним краще пізнати вчення Церкви завдяки щотижневим катехезам на загальній аудієнції зі Святішим Отцем, а також, переглядаючи важливі програми, поглибити свою віру, моральність та знання Катехизму Католицької Церкви. Адже ІІ Ватиканський Собор заохочує нас до того, щоб «усякими успішними засобами поширювати пристойні телевізійні програми, перш за все ті, які є відповідні для родин. Треба пильно підтримувати ті католицькі передачі, які слухачів і глядачів побуджують до участі в житті Церкви та до виховання в релігійних правдах. Слід також там, де існує необхідність, наполегливо засновувати католицькі телестанції, дбаючи, щоб їхнє мовлення відбувалося з належною докладністю й успішністю» (Inter mirifica, 14).

Заохочуючи всіх членів Церкви до спільного докладання зусиль заради того, щоб цей рік став плідною нагодою для ділення Тим, Хто для кожного з нас є найдорожчим – Ісусом Христом, Відкупителем людства, Царем всесвіту, «засновником і завершителем віри» (див. Євр. 12,2), від щирого серця всіх благословляємо.

+ Мечислав Мокшицький

EWTN

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino