title-ecclesia

Достатньо самого Бога
DSC00952В монастирі в Авіля, після 18 років монашого життя переживає своє навернення – св. Тереза від Ісуса. Це Вона написала, якщо ми переживаємо наше життя в просторі між Отцем, який нас любить і Його Возлюбленим Сином, тоді ми також матимемо Святого Духа, який підкаже нам, що робити в даній ситуації.
В парафії Христа Царя Всесвіту в м. Новоград – Волинський 30 грудня відбувся конкурс про святу Терезу з Авіля, о 12.00 для Дітей Божих, а о 14.00 для оази молоді. Для дітей це були тести, крім того, також потрібно було намалювати святу Терезу, так як собі її уявляють. Молодь отримала 10 запитань, на приклад одне з них так звучало – Чому святу Терезу називаємо Вчителем Церкви? DSC00938
Молодь мала змогу подивитися презентацію про святу з Авіля. Нам не вистачило пізнавати святу Терезу на Роратах, молоді парафіяни запрагнули війти в глибину її духовного життя. Solo dios basta, тобто достатньо самого Бога цей вислів св. Терези не виключає з нашого поля бачення ближніх, але кладе більший акцент на самого Бога. Тому, що жодне створіння не зможе заспокоїти прагнення людського серця. DSC00878В випадку священиків, монахів, монахинь ці слова набирають ще більшого значення. Віра зміцнюється, коли є ділена, тому потребуємо реляції, свідчення, а також взаємної допомоги у вірі. Конкурс про святу Терезу допоміг дітям пізнати, ще одну чудову святу нашої католицької Церкви.DSC00889 Для молоді свята Тереза відкрила горизонти святості. Прошу прочитати свідчення нашої молоді після завершення конкурсу:
«Я напишу вірш про святу Терезу. Щиро кажучи мені сподобалась така подія з її життя, як Тереза поїхала до своєї рідної сестри, а вона була одружена. І коли вийшли між подружжям якийсь негаразди Тереза зробила постанову, що їй нареченим буде Ісус. Це мені дуже сподобалось. Дивлячись на життя святої я подумав, що до неї трошки подібний. Власне тим, що вона писала вірші. Думаю, що і я стану святим». Саша
«Мені сподобався універсалізм святої. Вона і молилася і мала час на писання книжок і віршів». Владислав
«Її віра і любов до Бога показали мені дорогу до святосі!»Ольга
В одному з віршів написала: «Я тому вмираю, що померти не можу, аби зустрітися з Божественним Нареченим Ісусом Воскреслим».
Результати конкурсу будуть відомі 11 січня.

С. Марієтта Мікса

Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти