title-ecclesia

Апостольство підтримки покликань запрошує

АПОСТОЛЬСТВО ПП Кандидати до священства не з'являються “нізвідки” – вони походять із наших парафій. Священики після висвячення не діваються “кудись” – вони йдуть служити у наші парафії. Приготування кандидатів до священства триває близько 6 років, і той, хто ступив на цю дорогу, потребує підтримки усієї Церкви. Саме тому уся Церква, миряни та духовенство, має завдання піклуватися про нові святі покликання до священства.

Апостольство підтримки покликань є молитовною спільнотою вірних, яка має надзвичайно важливу місію – просити Господа жнив про нові та святі покликання до священства. Засоби, які використовують члени спільноти є різноманітними: піст, молитва, духовні жертви, участь у Святій Месі, паломництво тощо. Вибір залежить, очевидно, від ревності самого учасника спільноти.

Члени Апостольства беруть участь не лише у молитві та жертві, але і у духовних благах. За усіх учасників спільноти Апостольства, за особливих добродіїв семінарії, а також у їхніх намірах в семінарії щомісяця відправляється Служба Божа і щоденно моляться семінаристи. Запрошуємо вас до справи розповсюдження Апостольства у вашому оточенні.

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino