title-ecclesia

Освячення каплиці в м. Боярка

DSC_0586

У неділю 25 вересня 2016 р. в м. Боярка відбулося урочисте освячення каплиці «Святого Духа», настоятелем якої є о. Роман Безшкурий.Це була довгоочікувана подія для нашої парафії. Перед початком урочистого освячення каплиці на порозі храму парафіяни зустріли єпископа Віталія Скомаровського із смачним і пахучим короваєм, після чого о. Роман настоятель храму запросив єпископа Віталія здійснити освячення каплиці. В урочистостях освячення взяли участь: єпископ Віталій Скомаровський  –  Ординарій  Луцький і Апостольський Адміністратор Київсько - Житомирської дієцезії, який звершив обряд освячення, о Роман Безшкурий, о.Міхал Бранкєвіч, о.Матеуш Адамскі. 

DSC_0612DSC_0623

Урочисту Літургію приготували і активно в ній брали участь парафіяни. Після св. Служби о. Роман висловив подяку єпископу за освячення каплиці, також дякував добродіям і парафіянам, які спричинились до ремонту каплиці, як матеріально, фізично та молитовно.

DSC_0633DSC_0642DSC_7331

Також дякував гостям з інших міст які приїхали на освячення каплиці, щоб разом з нами пережити цю Урочисту  Літургію. Діти з парафії висловили слова вдячності єпископу Віталію.

С.Зофія Паюк  СSM

ФОТО

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino