title-ecclesia

Святковий день в парафії св. Олександра

1_18КИЇВ Сьогоднішня урочистість Богоявлення Господнього зібрала в парафії св. Олександра прихожан та гостей. Зібрала із декількох причин. 18 років тому, єпископ Станіслав Широкорадюк отримав Єпископські свячення, сьогодні уже  блаженним Папою Йоанном Павлом ІІ у Римі.

На сьогоднішній Святій Месі в парафії святого Олександра зібралися, аби подякувати Богу за це велике покликання єпископа Станіслава та просити для нього подальших Божих благодатей у його нелегкому служінні. Урочисту Святу Месу очолив сам Ювіляр, єпископ Станіслав, співслужили з ним Архієпископ Петро Мальчук, Ординарій Київсько-Житомирський, єпископ Віталій Скомаровський та о. Віталій Безшкурий, настоятель парафії. Проповідь виголосив єпископ Станіслав. (проповідь можна почути проглянувши фото-аудіо-ролик).

Після Святої Меси спільна молитва при Виставлених Пресвятих Дарах та подячний гімн "Te Deum".

Після завершення спільної адорації, Архієпископ Петро звернувся до Ювіляра з короткою промовою та словами привітання в його 18-ти річне служіння в нашій дієцезії та доручив йому освятити корони для копії ікони Божої Матері, Неустанної Допомоги яку парафія отримала в подарунок. 

Нехай Господь буде прославлений за всіх,
кого Він ставить на нашій дорозі!

Юля Главацька

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino