title-ecclesia

Звернення Президента Місії «Caritas-Spes»

До вірних-католиків Київсько-Житомирської Дієцезії

Слава Ісусу Христу!
Дорогі брати і сестри у Христі!

Неділя, 7 жовтня 2012 р. розпочинає в Римсько-Католицькій Церкві в Україні Тиждень Милосердя, й з цієї нагоди прагнемо звернути Вашу увагу на діяльність Місії «Caritas-Spes», головним завданням

якої є реалізувати в світі благочинне служіння нашої Церкви.

 

Релігійна місія «Caritas-Spes» в Україні – благодійна організація, яка служить потребам найбільш нужденних та стоїть на обороні людської гідності. Caritas допомагає бідним, соціально незахищеним верствам населення, підтримує зневірених, дає надію та огортає милосердям, будучи знаком Божої любові для всіх людей.

Один з основних напрямків діяльності Caritas-Spes – це проекти з виховання та супроводу дітей-сиріт, підтримки дітей з малозабезпечених та проблемних сімей, дітей, які постраждали від Чорнобильської катастрофи. Лише у Київсько-Житомирській дієцезії Caritas-Spes провадить 7 будинків сімейного типу для дітей-сиріт, організовує літні відпочинки у 3 дитячих таборах. Крім того, в нашій дієцезії функціонують соціальні центри для різнобічної допомоги нужденним, благодійні їдальні, будинок для самотніх літніх людей, дитячі садочки. Caritas-Spes працює і з найбільш відкинутими прошарками суспільства: безпритульними, дітьми вулиці, самотніми матерями, ВІЛ-інфікованими та наркозалежними.

Без допомоги добрих людей жодна з цих справ була б неможливою. Caritas-Spes від імені своїх численних підопічних висловлює Вам щиру подяку та розраховує на Вашу подальшу підтримку та жертовність.

Єпископ Станіслав Широкорадюк
Президент Місії "Caritas-Spes"

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino