title-ecclesia

Мандрівка Легіону Марії для Ісуса Христа
Mandrivka_Lehionu_Marii_dlia_Isusa_Khrysta_7
З благословення єпископа Київсько - Житомирської дієцезії Віталія Кривицького у м. Києві відбулось РРС спільноти Легіону Марії із 23-го по 29 серпня 2017 р. Peregrinatio pro Christo, в перекладі – Мандрівка для Христа, направляє загони легіонерів, щоб перебувати певний період у віддалених місцях, по можливості, в іншій країні, відкривати людям, що Христос – Спаситель світу.

У цьому проекті взяли участь священик о. Антоній і 4 легіонери із Австрії. До них приєднались 6 легіонерів із міст: Бердичів, Житомир, Кам’янець-Подільський, смт. Чернівці Вінницької області, Львів, а також 10 легіонерів м. Києва, м. Бровари і м. Ірпінь.

Mandrivka_Lehionu_Marii_dlia_Isusa_Khrysta_6Mandrivka_Lehionu_Marii_dlia_Isusa_Khrysta_1

Легіонерів об’єднувало одне місце проживання, спільна молитва, спільна підготовка і споживання трапези, а також апостольська щоденна праця по 4-6 годин на вулицях

м. Києва. Ми жили «у любові, за прикладом Христа, що полюбив вас і віддав себе за вас» (Еф. 5,2). Нас єднала віра, не було перешкод у спілкуванні, хоч розмовляли на різних мовах.

Кожний день мали багаточисленні контакти із людьми різних віросповідань на вулицях, розмовляли з ними про Бога, заохочували до відновлення повної практики віри, подарували майже 800 Чудотворних медальйонів Матері Божої, вислуховували кожну людину і разом із ними молились.

Два дні, 26 та 27 серпня, проводили апостолят у центрі м. Києва біля костелів св. Миколая та св. Олександра. У неділю, 27 серпня, в костелі св. Олександра презентували Легіон Марії і запрошували парафіян приєднатись до нашої спільноти.

Mandrivka_Lehionu_Marii_dlia_Isusa_Khrysta_4Mandrivka_Lehionu_Marii_dlia_Isusa_Khrysta_3

Велике враження легіонерів, які брати участь в апостольстві, було викликане дивами єдності, щирим діленням досвідом на зібраннях, а також важливою можливістю звернутись особисто до кожної душі, бути свідком чудес провидінь Божих.

Дякуємо Богові та Марії, нашій істинній Матері, яка є провідником і світлом у служінні Богу для нашої спільноти Легіону Марії. Висловлюємо щиру подяку настоятелю костелу «Воздвиження Святого Хреста», який дозволив апостольство і проживання легіонерам із Австрії і України на території парафії.

Дякуємо всім за молитву, хто молився в намірах проведення цього проекту РРС. Ми також будемо супроводжувати молитвою тих людей, яких зустріли на вулицях м. Києва в особистому контакті.

 

Спільнота Легіону Марії

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino