title-ecclesia

Уділення Таїнства Миропомазання у храмі св. Олександра
Vdilennia_Tainstva_Myropomazannia_u_khrami_sv._Oleksandra
Сьогодні, 04.06.2017, у храмі св. Олександра єпископ Радослав Змітрович уділив Таїнство Миропомазання 18-м католикам (15-м на українській месі і 3-м на польскій). Також, на анлійській месі отримали таїнство 5 прихожан Апостольським Нунцієм Клаудіо Ґуджеротті.
Vdilennia_Tainstva_Myropomazannia_u_khrami_sv._Oleksandra_2
Vdilennia_Tainstva_Myropomazannia_u_khrami_sv._Oleksandra_1Vdilennia_Tainstva_Myropomazannia_u_khrami_sv._Oleksandra_4
Радіємо усім серцем за Миропомазаних, адже через це Таїнство Святий Дух скріпив їх та зробив не лише зрілими християнами, а й духовними воїнами Христа, носіями Святого Духа, служителями Церкви через свідчення про спасіння у Христі.
Єпископ Радослав у своїй проповіді підкреслив важливість отримання дарів Святого Духа через таїнство Миропомазання, адже спостерігається зростаюча тенденція до роз'єднаності між людьми у зв'язку зі стрімким розвитком технологій та інтернету. Люди все більше і більше акцентують увагу на самих собі, що призводить до локальних та глобальних конфліктів: розбрату в родинах та розбрату між країнами. І лише тоді, коли ми станемо носіями та храмом Святого Духа, отримаємо його дари (Духа мудрості, Духа розуму, Духа поради, Духа страху Господнього) зможемо зростати у всіх чеснотах та дозволимо Духові Саятому розпочати свою "творчу" діяльність в душі, в житті, в родині миропомазаного.
Vdilennia_Tainstva_Myropomazannia_u_khrami_sv._Oleksandra_3
 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino